Sorvina
New York-i születésű, berlini Sorvina gyökerei a hiphopban találhatók, ám a történetmesélésért élő-haló énekes-rapper zenei identitásának a középpontjában az élő hangszeres előadások szerepelnek, dalai pedig valahol a jazzes rap, a neosoul, az alternatív hiphop és a gospel metszéspontjában helyezkedik el.

Program
Zenéje ugyanolyan dinamikusan fejlődik, mint amilyen vibráló az eddigi élettörténete. Sorvina ugyanis New York egy viszonylag csendes külvárosában nevelkedett, először a folkos énekes-dalszerzők világában találta meg a hangját, amely akusztikus zenei világot és tragikomikus líraiságot mutatott, de ahogyan folytatta személyes és művészi útját, Sorvina hamarosan elég bátor lett ahhoz, hogy beismerje: valójában mindig is rapper szeretett volna lenni.
Ritmus és rím, sajátos történetmesélés, magával ragadó ütemek jellemzik, minden dala egy újabb fejezet véget nem érő történetében – amely identitásának kihívásaitól és örömeitől kezdve mesél a létezését meghatározó állandó mozgásban levésig.
Magyar Zene Háza
Kiállítás – Koncert – Beavatás A Magyar Zene Háza nem egy hagyományos múzeum vagy koncertterem. Három vállalt feladatán keresztül - múzeum, oktatás és előadóművészet – a látogatók aktív bevonásával hozza közelebb a zenét az érdeklődők számára. Gyermekközpontú szemléletével, zenepedagógiai programkínálatával izgalmas zenei birodalmat teremt. Az összetett zenei kínálatot a Sou Fujimoto japán sztárépítész által tervezett épület három szintje is támogatja. A föld alatti térben egy állandó és egy időszaki kiállító tér átfogó zenetörténeti sétáknak ad helyet. A park szintjén kialakított Koncert- és Előadóterem élőzenei programok, koncertek és workshopok szervezésére ad lehetőséget, míg a tó melletti szabadtéri kerthelyiségben baráti beszélgetések mellett élvezhetjük a szabadtéri színpad koncertjeit, előadásait. Az épület emeleti szintje az elmélyüléshez, a tanuláshoz kínál zenepedagógiai termeket.