JazzaJ / Webster-Cargill-Holub (UK) / Áron Porteleki - solo
JazzaJ / Webster-Cargill-Holub (UK) / Porteleki Áron - szóló

Program
* * * * *
Zajjal kevert free jazz a londoni Raw Tonk kiadó környékéről, olyan zenekarok tagjaitól, mint a Dead Neanderthals, a Sly & The Family Drone vagy a Led Bib.
Colin Webster és társai a szabadzene extrémebb területein mozognak. Várhatóan ezen a koncerten is karcos szaxofon, morajló elektronika és zakatoló ütemek vezetnek el bennünket a minimumtól a maximumig.
Webster és Cargill legutóbbi, a sokat eláruló ‘Chewed Up And Spat Out’ címet viselő közös lemezüket eredetileg Pándi Balázzsal jelentették meg még május közepén, de ezúttal Balázs helyett Mark Holub dobossal érkeznek a Gólyába.
Colin Webster - szaxofon
Matt Cargill - elektronika
Mark Holub - dob
* * * * *
Előttük Porteleki Áron a Smearing után most új, dob-elektronika alapú, a noise, a breakcore, a free jazz és a metál köreiből merítő szólóprojektjével kísérletezik.
Porteleki Áron - dob, elektronika
* * * * *
Belépő: 4000.- (diákjegy: 2500.-) (csak készpénz)
















